• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Katowice

Jeżeli szukamy samochodu na wynajem w Katowicach, to często spotkamy się ofertami z góry określonym limitem kilometrów. W takim przypadku jeżeli nie będziemy się kontrolować i przez przypadek przekroczymy określony limit, to musimy dopłacić za każdy przejechany kilometr. FCT24 Wypożyczalnia samochodów w Katowicach otwarta 24h, stawia przede wszystkim na wygodę klientów, dlatego zdecydowaliśmy się znieść w całości limity dobowe dotyczące ilości przejechanych kilometrów.

 

Co to właściwie jest limit kilometrów?

Bardzo często wypożyczalnie aut w Katowicach oferują nam wynajem pojazdów z danym limitem kilometrów, który dotyczy tylko jednego dnia. Z reguły jest to około 250-350 kilometrów na dzień. Ilość może się różnić w zależności od klasy samochodu oraz długości wynajmu. Dla klienta natomiast zdecydowanie wygodniejszą opcją jest wynajem samochodu bez limitu kilometrów. Dzięki temu klient nie musi obliczać ile już przejechał i z niepokojem spoglądać na licznik pojazdu. W ten sposób nie naraża się też na żadne dodatkowe koszty związane z planowanym wynajmem.

 

Czy zapłacę więcej za auto bez limitu kilometrów?

Future Car Transport jako lider wynajmów w Polsce południowej, zniósł wszelkie limity kilometrów, bez jakiejkolwiek zmiany cen. Niestety niektóre konkurencyjne firmy nadal podwyższają cenę za usunięcie limitu dziennego, natomiast nasza firma stawia przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów.

 

Wypożyczalnia aut bez limitów - podsumowanie

Najlepszą opcją dla każdej osoby planujących skorzystać z usług wypożyczalni jest wypożyczenie samochodu bez limitu kilometrów. Wybór tej opcji przede wszystkim nie naraża nas na dodatkowe koszty ale również pozwala nam nie przejmować się zbędnym liczeniem przebytej drogi. Więc jeżeli planujesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów to zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu firmy FCT24 wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Katowice. Zadzwoń do naszych specjalistów w oddziale Katowice i zaplanuj z nami swoją podróż.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu