• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem samochodów dla firm Katowice

Wypożyczalnia samochodów FCT24 przywiązuje od początku działalności znaczną wagę do współpracy z klientami biznesowymi. Będąc liderem w branży wynajmu samochodów w Polsce południowej i dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować naszym klientom między innymi:

 • konkurencyjne ceny,
 • wysoką jakość i dobre wyposażenie pojazdów
 • terminowość i punktualność,
 • indywidualnie dobraną ofertę dla każdego partnera,
 • elastyczne podejście do klienta,

Nasza flota zawiera samochody wielu klas i marek, dzięki czemu jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby firm działających na rynku Polskim. Samochody firmy Future Car Transport są cyklicznie odnawiane, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie samochody w idealnym stanie technicznym.

Nasza oferta opiera się o trzy możliwe terminy wynajmu:

Krótkoterminowy wynajem samochodu (czas najmu do 1 miesiąca )

Jest to oferta skierowana głównie dla firm, które potrzebują w sposób okazjonalny korzystać z wynajmu samochodów. Przykładowo w razie potrzeby transportu pracowników firmy na szkolenie lub na delegacje do innego miasta. Jest to również korzystne rozwiązanie w przypadku awarii pojazdu z firmowej floty. Doceniamy naszych stałych klientów, dlatego ustalone początkowo warunki najmu mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne.

Średnioterminowy wynajem samochodu ( czas najmu do 12 miesięcy )

Wynajmy średnioterminowe jest to rozwiązanie często wykorzystywane przez klientów, którzy potrzebują samochodu dla swoich pracowników na pewien określony czas - np na okres trwania projektu lub kontraktu. Jest to również świetne rozwiązanie dla firm, które nie mają możliwości finansowania własnych pojazdów, bądź też potrzebują pojazdów zastępczych na czas wymiany floty.

Długoterminowy wynajem samochodu ( czas najmu powyżej 12 miesięcy )

Wynajem długoterminowy to przede wszystkim brak niespodziewanych wydatków transportowych oraz optymalizacja kosztów działalności. Dzięki bogatemu pakietowi usług zawartym w tej formie wynajmu przedsiębiorca nie musi przejmować się stanem technicznym pojazdów, wymianą opon czy też przeglądami technicznymi. Wszystkie te czynności świadczy wypożyczalnia, dzięki czemu firma może skupić się na najważniejszych etapach swojej działalności. Warto również wspomnieć, że wynajem długoterminowy samochodu nie obciąża zdolności kredytowej firmy oraz zapewnia regularną wymianą samochodów na nowe, bez konieczności ich wykupu.

Skontaktuj się już teraz z naszymi specjalistami w oddziale Katowice i pozwól nam dobrać najlepszą ofertę dla Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu