• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem długoterminowy samochodów Katowice

Wynajem długoterminowy w Katowicach jest skierowany do firm oraz osób prywatnych. Długoterminowy wynajem to czas użytkowania samochodu przez daną osobę przez okres przekraczający 12 miesięcy. Takie rozwiązanie powoduje, że dany klient nie musi się narażać na spore koszty związane z zakupem samochodu, a także zobowiązań z nim wynikającym jak np. kredyt, umowy leasingowe itp. Nasz oddział w Katowicach oferuje bardzo korzystne, atrakcyjne rozwiązanie dla swoich klientów, które gwarantuje przewidywalność kosztów powstających z prawidłowym utrzymaniem floty. Nasi klienci dostają pewien zasób korzyści powodujących iż flota samochodów, która została pozyskana przez wynajem długoterminowy staje się zdecydowanie tańsza, lecz dalej nie odstaje w swej kompleksowości.

 

Wynajem aut w Katowicach - oferty długoterminowe

Co miesiąc naliczana jest opłata wynikająca z użytkowania pojazdu długoterminowo. Uwzględniono w niej koszty utraty wartości, a także ubezpieczenia AC oraz OC, aktualnego serwisu, kupno nowych opon, a dodatkowo przechowujemy je w związku z wymianą co sezon. Ten model wynajmowania samochodów umożliwia przeznaczenie kapitału na osiągnięcie zdecydowanie wyższych zysków z własnej firmy, ponieważ nie angażujemy ich w kupno samochodów. Spłacana jest różnica wynikająca z ceny zakupu pojazdu, a pewną jej szacowaną wartością odsprzedażową po danym okresie wynajmowania. W bardzo łatwy sposób można wtedy zaplanować sobie długofalowy budżet związany z wynajmem jednego lub kilku pojazdów w firmie, ponieważ mamy stałe, przewidywalne koszty.

 

Sprawdź także stronę: wynajem samochodów Kraków

 

Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy samochodów w Katowicach?

Klient oraz jego zadowolenie to dla nas priorytet. Każdego traktujemy indywidualnie ze względu na jego potrzeby pomagając wybrać odpowiedni model, markę, dodatkowe wyposażenie, limitu kilometrów czy nawet rodzaj paliwa, który jest również ważnym aspektem do zastanowienia. Jeżeli zdecydujesz się na atrakcyjną ofertę na wynajem długoterminowy przygotowaną przez FCT24 w Katowicach otrzymasz bonus w postaci możliwości zmodyfikowania czasu trwania wynajmu, a także wybranego wcześniej limitu kilometrów nawet po podpisaniu umowy.

 

Najważniejsze korzyści długoterminowego wynajmu to:

 • Przewidywalna, stała opłata miesięczna za wynajem
 • Wynajem długoterminowy nie ma wpływu na zdolność kredytową
 • Nie ma pierwszej wpłaty (decydując się na leasing pierwsza wpłata nas nie ominie)
 • Nie ma kosztów OC i AC
 • Nie ma kosztów przeglądów, serwisu zmiany opon
 • Istnieje możliwość wyboru dowolnego modelu i marki samochodu
 • Zdecydowanie lepsza cena w porównaniu z wynajmem krótkoterminowym
 • Otrzymujesz samochód zastępcz w razie awarii pojazdu

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu