• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Wrocław

Przeglądając oferty wynajmu samochodu we Wrocławiu, po zagłębieniu się w szczegóły często spotkamy się z góry określonym limitem kilometrów. Wybierając taką ofertę musimy mocno się kontrolować aby przez przypadek nie przekroczyć określonego limitu, ponieważ musimy dopłacić za każdy przejechany kilometr. Wypożyczalnia samochodów FCT24 we Wrocławiu od początku stawia przede wszystkim na wygodę klientów. Wychodząc zatem krok na przód, zdecydowaliśmy się znieść w całości limity dobowe dotyczące ilości przejechanych kilometrów.

Czym właściwie jest limit kilometrów?

Większość wypożyczalni samochodów we Wrocławiu oferuje wynajem pojazdów z określonym limitem kilometrów, który możemy wykorzystać jednego dnia. Z reguły jest to około 250-350 kilometrów na dzień. Ilość ta może się różnić w zależności od danej klasy samochodu oraz długości wynajmu. Wygodniejszą opcją dla klienta jest natomiast wynajem samochodu bez limitu kilometrów. Dzięki temu klient nie musi na bierząco obliczać ile już kilometrów zostało przejechanych i z niepokojem spoglądać na licznik pojazdu. W ten sposób klient nie naraża się też na dodatkowe koszty związane z planowanym wyjazdem.

Czy zapłacę więcej za auto bez limitu kilometrów?

Future Car Transport jako lider wynajmów krótkoterminowych i długoterminowych w Polsce południowej, znieśliśmy wszelkie limity kilometrów bez podwyższania cen. Przecieramy nowe szlaki dla konkurencyjnych firm, które nadal podwyższają cenę za usunięcie limitu dziennego. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów

Podsumowanie

Najlepszą opcją dla klienta planującego skorzystać z usług wypożyczalni we Wrocławiu jest wypożyczenie samochodu bez limitu kilometrów. Wybierając tą opcje najemca nie naraża się na dodatkowe koszty ale również pozwala nie przejmować się niepotrzebnym liczeniem przejechanej drogi. Więc jeżeli planujesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów to zachęcamy do skorzystania z oferty firmy FCT24 wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Wrocław. Zadzwoń do naszych specjalistów w oddziale Katowice i zaplanuj z nami swoją podróż.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu