• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem samochodów dla firm Wrocław

Od początku swojej działalności wypożyczalnia samochodów FCT24 przywiązuje ogromną wagę do współpracy z firmami i podmiotami instytucjonalnymi. Jesteśmy liderem w branży wynajmów samochodów dla firm w Polsce południowej, dlatego w naszej ofercie gwarantujemy:

 • najniższe ceny,
 • bezpieczne i dobrze wyposażone samochody,
 • profesjonalizm i punktualność,
 • elastyczne podejście do każdego partnera,
 • indywidualnie dobraną ofertę dla każdego klienta,

Nasza flota składa się z samochodów wielu różnych klas i marek, co daje nam pewność, że nasza oferta, która w pełni zaspokoi potrzeby wszystkich firm działających na rynku Polskim. W naszej wypożyczalni wszystkie pojazdy są cyklicznie odnawiane, dlatego oferujemy wyłącznie samochody w doskonałym stanie technicznym.

W zależności od długości wynajmu przygotowaliśmy dla naszych klientów 3 warianty oferty,:

Krótkoterminowy wynajem samochodu ( do 1 miesiąca )

Ta oferta skierowana jest głównie dla firm, które nie potrzebują na co dzień korzystać z własnej firmowej floty. Redukując koszty mogą korzystać z pojazdów tylko w sytuacjach, kiedy są naprawdę potrzebne, na przykład gdy trzeba przewieźć pracowników firmy na szkolenie lub wysłać ich na delegacje do innego miasta. Jest to również doskonałe rozwiązanie, jeżeli samochód z firmowej floty zostanie uszkodzony lub unieruchomiony. W przypadku długotrwałej współpracy ustalone początkowo warunki najmu mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne.

Średnioterminowy wynajem samochodu ( do 12 miesięcy )

Wynajmy średnioterminowe jest najczęściej wykorzystywane przez klientów, którzy potrzebują samochodu do firmy tylko na pewien określony czas - np. dla pracownika na czas trwania danego projektu lub okres jego kontraktu. Jest to również świetna alternatywa dla firm, które aktualnie nie mają zdolności finansowania kredytowania własnych pojazdów, bądź też potrzebują aut zastępczych na okres wymiany floty.

Długoterminowy wynajem samochodu ( powyżej 12 miesięcy )

Wynajem długoterminowy cieszy się uznaniem wśród przedsiębiorców, dla których ważna jest optymalizacja kosztów działalności oraz brak nieoczekiwanych wydatków transportowych. W naszej ofercie wynajmu długoterminowego zawiera szeroki pakiet usług, dzięki któremu przedsiębiorca nie musi martwić się stanem technicznym pojazdów, wymianą opon czy też opłaceniem ubezpieczenia. Wszystkie te czynności są po stronie wypożyczalni w ramach usługi najmu, dzięki czemu firma może skupić się na swojej docelowej działalności. Dodatkowo korzyścią dla firm jest fakt, że wynajem długoterminowy samochodu nie wpływa na zdolność kredytową firmy oraz gwarantuje regularną wymianą aut na nowe, bez konieczności ich wykupu.

Odwiedź nas w oddziale Wrocław i pozwól naszym specjalistom dobrać najlepszą ofertę dla Ciebie.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu