• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem długoterminowy samochodów Wrocław

Długoterminowy wynajem we Wrocławiu kierowany jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wynajem ten oznacza czas użytkowania pojazdu przez 12 miesięcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient nie naraża się na pewne koszty związane z zakupem samochodu, a co się z tym łączy kredytu czy leasingu. FCT24 we Wrocławiu zapewnia bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla swoich klientów poprzez zagwarantowanie stałych kosztów, które powstają z prawidłowego utrzymania floty pojazdów. Każdy nasz klient otrzymuje dany zasób korzyści, które powodują, że flota pojazdów pozyskana poprzez wynajem długoterminowy staje się tańsza, jednak nie odstaje w żadnym stopniu od swojej kompleksowości.

Miesięczna opłata wynikająca z użytkowania samochodu długoterminowo uwzględnia koszty utraty wartości, ubezpieczeń, zakup opon, ich serwis oraz wymianę sezonową. Dzięki wynajmowi długoterminowemu można przeznaczyć uzyskany kapitał na osiągnięcie wyższych zysków z prowadzonej przez siebie działalności ze względu na to, że nie trzeba angażować ich w kupno nowych czy używanych samochodów. Do spłaty należy różnica, która wynika z ceny zakupu pojazdu, a jej szacowaną odsprzedażową wartością po pewnym okresie wynajmowania. W prosty sposób jesteśmy w stanie zaplanować sobie długoterminowy budżet na wynajem samochodów, ponieważ posiadamy stałe, zaplanowane do co złotówki koszty, bez niespodziewanych awarii, przeglądów itp.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Podchodząc do niego indywidualnie jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze najbardziej odpowiedniego modelu, marki, rodzaju paliwa, wyposażenia, czy nawet limitu kilometrów. Wybierając ofertę wynajmu długoterminowego FCT24 we Wrocławiu, będziesz mógł zmodyfikować czas trwania wynajmu oraz wybrać odpowiedni dla siebie limit kilometrowy.

Do najważniejszych korzyści długoterminowego wynajmu zaliczamy:

 • Możliwość wyboru konkretnego modelu oraz marki samochodu
 • Stała miesięczna opłata za wynajem długoterminowy
 • Korzystniejsza cena w stosunku do wynajmu krótkoterminowego
 • Brak kosztów OC oraz AC
 • Brak kosztów serwisu, przeglądów czy zmian opon
 • Brak pierwszej wpłaty w przeciwieństwie do leasingu
 • W razie awarii pojazdu otrzymujesz automatycznie samochód zastępczy

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu