• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Lotnisko Katowice Airport wypożyczalnia samochodów FCT24.pl

Wypożyczalnia Samochodów - lotnisko Katowice Airport

 

Przyjazd do obcego miasta zawsze wiąże się z koniecznością zorganizowania odpowiedniego środku transportu. Zamiast jednak korzystać z komunikacji miejskiej, lepszym wyborem okaże się własny samochód, który można wynająć na co najmniej kilka sposobów.

 

Wynajem samochodów do celów prywatnych i zawodowych

 

Wykupienie  tego typu usług wydaje się optymalnym rozwiązaniem z wielu powodów. Tym najważniejszym będzie oczywiście swoboda, jaką zyskujemy dzięki czterem kółkom. Nie musimy śledzić rozkładów jazdy miejskich autobusów i tramwajów, ani szukać przystanków. Wystarczy, że wskażemy w nawigacji interesujący nas adres, by następnie ruszyć w drogę.

Wszystko to sprawia, że wypożyczalnia samochodów okaże się dobrym wyborem zarówno podczas wyjazdu turystycznego, jak i w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Zwłaszcza wówczas, gdy wypożyczalnia znajduje się na lotnisku Katowice Airport. Już po wyjściu z samolotu możemy więc udać się w dalszą drogę.

 

 • Wynajem samochodu dla klientów indywidualnych. Krajowe połączenia lotnicze stają się coraz popularniejsze. Głównie ze względu na wciąż spadające ceny. Z tego też względu samolot może okazać się dobrym wyborem dla rodziny, która zechce odwiedzić Katowice oraz cały region śląski. Taka podróż okaże się szczególnie atrakcyjna dla osób mieszkających na drugim końcu Polski (np. na Podlasiu). Jazda pociągiem na takiej odległości będzie bardzo męcząca. Samochód zapewnia ogromną swobodę zwiedzania poszczególnych miejsc. Mowa tu przede wszystkim o tych położonych poza miastem. Jak wiadomo, nie wszędzie można dojechać autobusem, dlatego nie warto ograniczać sobie atrakcji tylko ze względu na problemy komunikacyjne. Wynajem samochodu sprawi również, że zaoszczędzimy mnóstwo wolnego czasu. Zamiast bowiem wędrować od dworca do dworca i spędzać wiele minut na analizie rozkładów jazdy, możemy po prostu pojechać tam, gdzie chcemy. Tego typu korzyści zdecydowanie przewyższają potencjalne koszty omawianej usługi.

 

 • Wynajem pojazdów dla firm i instytucji publicznych. Własny środek lokomocji przyda się też osobom, które przybyły do Katowic w interesach. Jest to częsty cel przedstawicieli handlowych, podmiotów organizujących konferencje, a także firm zajmujących się szkoleniami. Sprawny dojazd do wyznaczonych miejsc może okazać się kluczowy z punktu widzenia finansowego, jak również interesów przedsiębiorstw. Dzięki wynajęciu pojazdu, znacząco ograniczamy liczbę czynników, które mogłyby w jakiś sposób zagrozić organizowanym wydarzeniom.

 

Jakie jeszcze korzyści wynikają z wynajmu samochodów lotnisko Katowice?

 

Swoboda podróżowania i brak konieczności polegania na komunikacji miejskiej to ważne powody, dla których warto zdecydować się na realizację omawianych usług. Nie są jednak jedynymi. Pod uwagę warto wziąć też to, jak elastyczny może okazać się sam wynajem.

Wypożyczalnia na lotniku Katowice Airport jest w stanie zaproponować różne pakiety, dostosowane między innymi pod względem długości trwania umowy. Biorąc to pod uwagę, możemy wymienić:

 

 • wynajem krótkoterminowy – samochód udostępniany jest na czas krótszy niż jeden miesiąc. Jest to idealna opcja dla osób przebywających na Śląsku na krótkich wakacjach, a także pracownikach przybywających na konferencję lub szkolenie,
 • wynajem średnioterminowy – stanowi on połączenie klasycznego wynajmu z tak zwanym leasingiem operacyjnym. Głównie ze względu na okres trwania usługi. Wynieść może on bowiem od 1 do nawet 12 miesięcy. Warto nadmienić, że pakiet średnioterminowy uprawnia nas do wielu usług dodatkowych, takich jak serwis, przeglądy, pełne ubezpieczenie czy też opony sezonowe.

 

Kto powinien zdecydować się na taki wynajem? Przede wszystkim firmy, które planują prowadzić działalność na wybranym terenie przez najbliższe miesiąca, jak również pracownicy kontraktowi. Co istotne, wynajem auta na tak długi okres okażę się bardzo atrakcyjny pod względem finansowym. Firmy uwzględniają bowiem specjalne zniżki i rabaty.

 

Lotnisko Katowice - Jakie samochody udostępnia wypożyczalnia?

 

Choć usługi wynajmu pojazdów wydają się niezwykle korzystne, przed wydaniem pieniędzy warto poświęcić trochę czasu na wybór wypożyczalni. Jak wiadomo, firm tego typu jest naprawdę sporo, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z tym, aby znaleźć tę najlepiej pasującą do jego potrzeb i wymagań.

Poza cenami i dostępnymi pakietami, sprawdzić warto rodzaj udostępnianej floty. Im jest ona bogatsza, tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ pozwala nam ona wynająć konkretne auta, a nie tylko te, które są aktualnie dostępne. Z tego też względu, w renomowanych wypożyczalniach znajdziemy między innymi:

 

 • miejskie samochodowy osobowe o ekonomicznym charakterze,
 • limuzyny,
 • pojazd terenowe i sportowe,
 • SUV-y, Sedany, Kombi, VAN-y etc.,
 • auta z silnikami benzynowymi i dieslowymi,
 • samochody dostawcze,

 

Mówiąc krótko, w ofercie powinno znaleźć się wszystko to, co będzie przydatne zarówno dla klienta indywidualnej, jak i firm. Niezależnie od tego, czy pobyt w Katowicach ma wiązać się z podróżami służbowymi, wakacjami, dowozem rozmaitych towarów czy też z innymi aktywnościami.

 

Czy wynajem samochodu z lotniska Katowice jest opłacalny?

 

Na koniec warto jeszcze poruszyć jakże ważną kwestię ceny. To właśnie ona najczęściej determinuje wybór konkretnej oferty. Ponownie warto w tym miejscu polecić wypożyczalnie ze sporą, zróżnicowaną flotą pojazdów. Dzięki niej bowiem, szanse na znalezienie modelu pasującego nam pod względem finansowym okażą się znacznie większe.

Wbrew pozorom, wypożyczalnie samochodowe wcale nie muszą być drogie. Biorąc pod uwagę wyłącznie auta osobowe, dzienny koszt wynajmu zaczyna się od 43-45 złotych. Porównując to z cenami taksówek (zwłaszcza z lotniska) lub wykupienia całodniowych biletów dla rodziny, oferta wydaje się bardzo atrakcyjna.

Do tego dochodzi wspominana wcześniej swoboda, na jaką możemy liczyć dzięki dostępowi do nowoczesnego, dobrze dobranego pojazdu. Gwarantuje ona, że podróż po nieznanym mieście okaże się znacznie przyjemniejsza. Zajmie również znacznie mniej jakże potrzebnego czasu.

Jesteśmy dla Ciebie w 15 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu