• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Lublin to piękne miasto we wschodniej Polsce. Jest to stolica województwa Lubelskiego  i centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Pod względem wielkości populacji – dziewiąte miasto w Polsce. Malowniczo położone nad rzeką Bystrzycą. Miasto znacząco rozwija się jako ośrodek nauki, kultury, turystyki i rekreacji,  a także usług i przemysłu. Od pewnego czasu Lublin umocnią się jako istotny węzeł transportowy – posiada już ekspresową obwodnicę miasta oraz port lotniczy.

 

Zgodnie z polityką naszej firmy, chcemy być dostępni dla naszych Klientów w każdym województwie naszego kraju, a więc także w Lubelskim. Otwieramy oddział naszej wypożyczalni samochodów Lublin. Od teraz jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów w Lublinie jak i całym województwie Lubelskim. Dajemy do dyspozycji naszym Klientom flotę nowych pojazdów w najlepszych cenach na rynku. 

 

Wracając do Lublina, nietaktem byłoby nie wspomnieć o przemyśle motoryzacyjnym z  jakiego zasłynął Lublin. W okresie PRL działała Fabryka Samochodów Ciężarowych, która produkowała takie znane auta jak FSC Żuk oraz FSC Lublin. W latach 90 została ona zakupiona przez koncern koreański Daewoo. 2007 roku sąd ogłosił upadłość spółki.

 

Lublin to także ważne zabytki. Znajdują się tu materialne pamiątki z różnych epok. Zabytkowa i piękna architektura Lublina skupia się na obszarze Starego Miasta i Śródmieścia które koniecznie trzeba odwiedzić. Na starówce znajdą Państwo wiele znakomitych restauracji które także polecamy odwiedzić.

 

Port Lotniczy Lublin Świdnik

 

Port lotniczy Lublin zlokalizowany jest w Świdniku, około 10 km od centrum Lublina. Jest świetnie skomunikowany z miastem połączeniem kolejowym z dworcem PKP oraz drogami wewnętrznymi. W związku z dynamicznym rozwojem miasta, nasza wypożyczalnia samochodów Lublin postanowiła otworzyć także swój oddział na terenie miasta Lublin. Od teraz użytkownicy lotniska w Świdniku, będą mogli skorzystać na miejscu z usług  naszej wypożyczalni samochodów Lotnisko Świdnik. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Poznaj szeroką ofertę najnowszych aut wypożyczalni FCT24 – zróżnicowana flota pojazdów zawsze w najlepszych cenach! Zapraszamy do korzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów w Lublinie.

Jesteśmy dla Ciebie w 7 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu