• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem samochodów dla firm Gliwice

Wypożyczalnia samochodów osobowych Future Car Transport przywiązuje szczególną uwagę do współpracy z klientami biznesowymi. Jako lider w branży wynajmu samochodów w Polsce południowej, możemy zaoferować naszym klientom usługę charakteryzującą się:

 • konkurencyjnymi cenami
 • terminowością i punktualnością,
 • traktowaniem każdego klienta w sposób indywidualny aby trafić w jego potrzeby,
 • elastycznym podejściem do klienta zarówno w zakresie negocjacji cen jak również realizacji usług

Nasza oferta uwzględnia samochody różnych klas i marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby firm działających na rynku Polskim. Flota firmy FCT24 jest cyklicznie odnawiania, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie samochody w idealnym stanie technicznym.

Nasza oferta opiera się o trzy terminy wynajmu: Krótkoterminowy wynajem samochodu (do 1 miesiąca )

Jest to rozwiązanie stworzone dla firm, które potrzebują w sposób okazjonalny korzystać z oferty wynajmu. Między innymi w przypadku potrzeby transportu pracowników na szkolenie, wysłania delegacji do innego miasta czy nawet w przypadku awarii firmowej floty. Przy wzroście częstotliwości i długości wynajmów samochodów ustalone początkowo warunki współpracy mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne.

Średnioterminowy wynajem samochodu ( do 12 miesięcy )

Wynajmy średnioterminowe często wykorzystywane są przez klientów, którzy potrzebują samochodu dla swoich pracowników na czas trwania projektu lub kontraktu. Jest to również świetne rozwiązanie dla firm, które potrzebują pojazdów zastępczych na czas wymiany floty, bądź też nie mają możliwości finansowania własnych pojazdów.

Długoterminowy wynajem samochodu ( powyżej 12 miesięcy )

Wynajem długoterminowy pozwala firmom zaplanować wydatki transportowe oraz zoptymalizować koszty działalności. Dzięki bogatemu pakietowi usług przedsiębiorca nie musi przejmować się stanem technicznym pojazdów, przeglądami okresowymi czy też wymianą opon. Za wszystkie te czynności odpowiedzialna jest wypożyczalnia, a firma może skupić się na najważniejszych etapach swojej działalności. Dodatkowym atutem jest brak obciążenia zdolności kredytowej firmy oraz regularną wymianą samochodów na nowe, bez konieczności ich wykupu.

Skontaktuj się teraz z naszymi specjalistami w oddziale Gliwice i porozmawiajmy na temat naszej przyszłej współpracy!

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu