• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Wypożyczalnia samochodów FCT24 uruchomiła swój oddział w Poznaniu, mieście na prawach powiatu w zachodniej Polsce. Jest to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Poznań to bardzo ważny węzeł drogowy i kolejowy na mapie naszego kraju.  

 

W 2008 roku w Poznaniu historyczny zespół miast uznano za pomnik historii. Obejmuje on między innymi piękne Stare Miasto oraz obszar na północ od ul. Królowej Jadwigi i ul Towarowej. Miasto przecina dolina rzeki Warty. Znajdą tu Państwo dużo pięknych zabytków, między innymi układ fortyfikacji zbudowanych w XIX i na początku XX wieku, zwaną Twierdzą Poznań, który jest trzecią pod względem wielkości budowlą w Europie.

 

Pamiętaj, że Poznań jest jednym z najstarszych ośrodków wystawienniczych w Polsce. Tarki Poznańskie działają od 1921 roku.  Obecnie Międzynarodowe targi Poznańskie to największe w Polsce i jedne z największych ośrodków targowych w Europie. Do dyspozycji dają one ponad 110 tyś. M2 powierzchni wystawienniczej zlokalizowanej w 16 pawilonach oraz prawie 35 tyś m2 powierzchni ekspozycyjnej na terenie otwartym. Targi Poznańskie znajdują się w samym centrum miasta i zajmują 23 hektary. Trzeba także pamiętać, że na targach Poznańskich znajduję się także Poznańskie Centrum Kongresowe które ma powierzchnię 13 tyś m2, w którym między innymi znajduje się tzw Sala Ziemi – która może jednorazowo gościć 2 tyś osób.

 

W związku z tym,  że Poznań to prężnie rozwijające się miasto w zachodniej Polsce, postanowiliśmy otworzyć nasz oddział wypożyczalni samochodów Poznań. Dzięki temu nasi Klienci będą mogli skorzystać z usług wynajmu samochodu także na terenie pięknego Poznania. A trzeba pamiętać, że Poznań jako istotny węzeł drogowy, w którym przecina się 5 dróg krajowych w tym autostrada oraz 4 drogi wojewódzkie. Wynajmując u nas samochód możesz korzystać z tej rozbudowanej infrastruktury drogowej.

 

Lotnisko Poznań - Ławica.

 

Miasto Poznań posiada także międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica. Lotnisko jest znakomicie skomunikowane z większością lotnisk w Europie Zachodniej. Obecnie posiada zespół terminali pasażerskich mogących obsłużyć do 3.5 mln pasażerów rocznie. dprawa regularnego ruchu pasażerskiego odbywa się w dwóch terminalach pasażerskich: T2 – odloty i T3 – przyloty. Dzięki wypożyczalni samochodów Poznań będziesz mógł wynająć swoje auto także na lotnisku w Poznaniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Realizujemy podstawienia oraz zwroty aut bezpośrednio na lotnisku w Poznaniu, dzięki temu sprawnie i szybko odbierzesz i zdasz samochód przed swoim odlotem. A gdy zrobisz rezerwację wcześniej, przylatując do Poznania auto będzie już na Ciebie czekało na parkingu Lotniska. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Poznań – to najlepszy wybór dla Ciebie!

Jesteśmy dla Ciebie w 11 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu