• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Kielce

Kielce to miasto wojewódzkie – stolica województwa Świętokrzyskiego. Położone w malowniczych i pięknych górach Świętokrzyskich nad rzeką Silnicą. Kielce to centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, stanowi regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne  i wystawienniczo-targowe.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy uruchomić oddział naszej wypożyczalni samochodów także w Kielcach. Wypożyczalnia samochodów Kielce funkcjonuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasi Klienci mogą od teraz cieszyć się wynajmem aut z naszej wypożyczalni także na ternie całego województwa Świętokrzyskiego, między innymi w Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Skarżysku-Kamiennej, Busku-Zdroju.

 

Kielce obecnie znakomicie jest skomunikowane drogowo z największymi miastami Polski (Kraków i Warszawa). Sieć drogowa na terenie miasta składa się z dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych. Kielce stanowią ważny węzeł komunikacyjny – przez miasto przechodzą drogi międzynarodowe i krajowe.

 

Targi wystawiennicze Kielce

 

W Kielcach funkcjonuje także polski ośrodek wystawienniczy. Są to jedne z największych targów wystawienniczych w Polsce. Druga co do wielkości, własna powierzchnia wystawiennicza w kraju. Targi Kielce organizują rocznie ponad 700 konferencji i 70 wystaw. Targi Kielce działają także poza granicami kraju. Nasza wypożyczalnia samochodów Kielce może podstawić auto w wybranym terminie w najlepszych cenach swoje samochody właśnie na Targi Kielce. Dzięki temu, nasi Klienci mogą w czasie wizyty w Kielcach cieszyć się mobilnością i bezpieczeństwem korzystając z naszych samochodów. Wypożyczalnia FCT24 gwarantuje najlepsze ceny wynajmu aut w różnych segmentach cenowych. Posiadamy flotę pojazdów nowych aut! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Poznaj ofertę wypożyczalni samochodów FCT24.

Jesteśmy dla Ciebie w 6 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu