• Obsługujemy porty lotnicze we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach
  • Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Wypożyczalnia samochodów Katowice

ul. Kościuszki 337
40-690 Katowice

e-mail: katowice@fct24.pl

tel. +48 32 706 11 99
tel. +48 731 002 424

Tani wynajem aut w Katowicach

Wypożyczalnia samochodów Katowice FCT24 – skorzystaj z naszej floty! Dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z Katowic oferujemy wynajem w najatrakcyjniejszych cenach:

Dlaczego właśnie Katowice?

Katowice to stolica i zarazem największe miasto w województwie śląskim, w którym na codzień żyje ponad 300 tysięcy osób. Jest to jeden z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, gdzie znaczą rolę odgrywa działalność handlowo-usługowa z przewagą działalności produkcyjnej.

Obecnie Katowice to miasto nowoczesne, przez które przebiega wiele ważnych szlaków komunikacyjnych i handlowych o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym. Jest to również jeden z największych ośrodków edukacyjnych na terenie całego kraju.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Pyrzowice

Jeżeli przylatujesz do Katowic na wakacje lub w sprawach służbowych, to najlepszym sposobem na dojazd z lotniska do centrum będzie skorzystanie z oferty FCT24 – wypożyczalnia samochodów Lotnisko Pyrzowice. To rozwiązanie pozwoli Ci szybko i wygodnie poruszać się zarówno po terenie miasta, jak i po całym województwie.

Chcesz zaoszczędzić?

Dobrze trafiłeś! Nasza atrakcyjna oferta obejmuje:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem średnioterminowy,
  • wynajem długoterminowy,
  • wynajem okazjonalny do ślubu.

Wynajem samochodów w Katowicach stworzony z myślą o Tobie! Zajrzyj do naszego oddziału w Katowicach i sprawdź ofertę FCT wypożyczalnia samochodów Katowice!