• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miasto położone w województwie Śląskim, na Pogórzu Śląskim u stóp Beskidu Małego i Śląskiego nad rzeką Białą. Jest to miasto na prawach powiatu z centralnym ośrodkiem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Pełni rolę głównego ośrodka administracyjnego, przemysłowego, handlowo-usługowego, kulturalnego i turystycznego  na obszarze śląsko-małopolskim. Jest jednym z lepiej rozwijających się gospodarczo miast w Polsce – np. mając poziom bezrobocia około 2%. Stanowi także bardzo ważny węzeł drogowy i kolejowy w Polsce.

 

Na terenie Bielska-Białej znajduje się pięć obszarów Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie działa 16 firm zatrudniających około 4 tysiące pracowników. Z uwagi na to, że Bielsko-Biała to miasto o ogromnym potencjale inwestycyjnym i ekonomicznym, nasza wypożyczalnia samochodów rozpoczęła swoją działalność także w tym mieście.

 

Od teraz możesz wynająć samochodów w naszej wypożyczalni samochodów Bielsko-Biała. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do dyspozycji oddział w Bielsku gdzie w łatwy i szybki sposób możesz wynająć auto. Nasza flota pojazdów jest bardzo zróżnicowana, dzięki temu każdy znajdzie samochód w naszej flocie, który spełni jego oczekiwania bez względu jakim budżetem dysponuje. Warto odwiedzić Bielsko-Białą – warto wynająć samochód w naszej wypożyczalni.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu