• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

Piekary Śląskie są miastem bogatym w swoją górniczą tradycję i religię, gdyż jest najważniejszym na Górnym Śląsku ośrodkiem kultu Maryi. Często organizowane są wycieczki religijne do Bazyliki Matki Bożej Piekarskiej oraz Kopca Wyzwolenia, stanowiący symbol miasta. Choć obecnie często przejeżdżamy obok niego bez zatrzymania się. Gdybyśmy bliżej poznali jego historie i wiedzieli jakim ogromnym wysiłkiem ludzkim został wzniesiony, z pewnością nie omijalibyśmy go obojętnie. Obie te atrakcje możemy komfortowo odwiedzić, poruszając się po mieście samochodem z wypożyczalni. Również wartą naszej uwagi jest Winna Góra o wybitnych walorach przyrodniczych.

 

Wynajem samochodów na terenie Piekar Śląskich

Wzniesienie to znajduje się w Kozłowej Górze i porasta je stary drzewostan, a niektóre gatunki posiadają pomnikowe gabaryty, np. graby, lipy, jesiony i buki. Cały szczyt jest porośnięty przez powojnik prosty, tworząc piękny kobierzec okrywający szczyt wzniesienia. Można samemu zorganizować sobie wycieczkę, korzystając z ofert na wynajem samochodów. Dynamiczny rozwój tego sektora usług sprawił, że niejedna wypożyczalnia aut wyznacza coraz to nowsze standardy obsługi swoich klientów, oferując nowoczesne samochody znanych marek, a samo wypożyczenie trwa nie dłużej niż 15 minut i można to zrobić online.

 

Co warto zobaczyć w Piekarach Śląskich, mając do dyspozycji auto z wypożyczalni?

Każda wypożyczalnia samochodów za najważniejszy cel obiera sobie niskie koszty wynajmu i wyspecjalizowany personel, aby korzystanie z jej usług było dla nas przyjemne i bezpieczne. Piekary Śląskie są warte zobaczenia, choćby dlatego, że niejeden polski król odwiedzał to miasto, a także papież Jan Paweł II, dzięki czemu jest to teraz miejsce gromadzące wielu wiernych.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu