• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia Samochodów Bytom

Bytom to wyjątkowe miasto, które warto odwiedzić ze względu na wiele atrakcji, jakimi kusi to miasto w województwie śląskim. Dlatego warto skorzystać z opcji, jaką daje wypożyczalnia samochodów, jeśli będziemy już na miejscu. Najlepszą wizytówką i obiektem reprezentatywnym Bytomia jest Muzeum Górnośląskie, które od wielu lat zachęca zwiedzających eksponatami archeologicznymi, etnograficznymi, przyrodniczymi, a nawet ma dokumenty historyczne i dzieła sztuki światowej sławy. Wynajem samochodów z wypożyczalni o tyle ma sens, że dzięki temu zwiedzanie miasta jest łatwe oraz przyjemne, a my zyskujemy niemal błyskawiczny dostęp do nawet najbardziej oddalonych zakątków.

 

Wynajem aut w Bytomiu

Wynajętym samochodem warto także udać się w okolice schoronu przeciwlotniczego w Bytomiu - Miechowicach. Każdy, kto odwiedzi ten zabytek, będzie zaskoczony ogromem prac, jakie wykonali pasjonaci militariów z Bytomia. Szczególny podziw wybudzają efekty świetlne i dźwiękowe oraz eksponaty, jakie udało się zgromadzić w podziemnym tunelu. Bardzo ciekawa jest jego budowa, do dziś zachowały się oryginalne wywietrzniki, za pomocą których można było oddychać świeżym powietrzem. Sprawdź także: wypożyczalnia samochodów Kraków.

 

Inne ciekawe miejsca w mieście Bytom

Na uwagę zasługuje także leśny rezerwat przyrody Segiet, znajdujący się przy granicy Bytomia, do którego łatwo można udać się o dowolnej porze samochodem wynajętem w naszej wypożyczalni aut czynnej 24h. Na jego terenie można znaleźć wiele pozostałości po górnictwie srebra i ołowiu. Segiet jest częścią krajobrazu pogórniczego Srebrnej Góry i wraz z nim od 2017 roku stał się częścią światowego dziedzictwa UNESCO. Nic dziwnego, że wypożyczalnia aut tak bardzo zachęca do korzystania ze swojej oferty, by mieć okazję poznać to wyjątkowe miasto w pełnej krasie.

 

 

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu