• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy porty lotnicze we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach
Logo

Zadzwoń do nas:

+48 32 706 11 99

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia Samochodów Bytom

Bytom to wyjątkowe miasto, które warto odwiedzić ze względu na wiele atrakcji, jakimi kusi to miasto w województwie śląskim. Dlatego warto skorzystać z opcji, jaką daje wypożyczalnia samochodów, jeśli będziemy już na miejscu. Najlepszą wizytówką i obiektem reprezentatywnym Bytomia jest Muzeum Górnośląskie, które od wielu lat zachęca zwiedzających eksponatami archeologicznymi, etnograficznymi, przyrodniczymi, a nawet ma dokumenty historyczne i dzieła sztuki światowej sławy. Wynajem samochodów o tyle ma sens, że dzięki temu zwiedzanie miasta jest łatwe oraz przyjemne a my zyskujemy niemal błyskawiczny dostęp do nawet najbardziej oddalonych zakątków.

 

Warto też wspomnieć o schronie przeciwlotniczym w Bytomiu – Miechowicach. Każdy, kto odwiedzi ten zabytek, będzie zaskoczony ogromem prac, jakie wykonali pasjonaci militariów z Bytomia. Szczególny podziw wybudzają efekty świetlne i dźwiękowe oraz eksponaty, jakie udało się zgromadzić w podziemnym tunelu. Bardzo ciekawa jest jego budowa, do dziś zachowały się oryginalne wywietrzniki, za pomocą których można było oddychać świeżym powietrzem.


Na uwagę zasługuje także leśny rezerwat przyrody Segiet, znajdujący się przy granicy Bytomia. Na jego terenie można znaleźć wiele pozostałości po górnictwie srebra i ołowiu. Segiet jest częścią krajobrazu pogórniczego Srebrnej Góry i wraz z nim od 2017 roku stał się częścią światowego dziedzictwa UNESCO. Nic dziwnego, że wypożyczalnia aut tak bardzo zachęca do korzystania ze swojej oferty, by mieć okazję poznać to wyjątkowe miasto w pełnej krasie.

 

 

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

Oddziały

Kontakt

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu