• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Ustroń

Ustroń znajduję się w południowej Polsce w województwie Śląskim. To jedno z dwóch uzdrowisk w tym województwie, gdzie są ośrodki wczasowe i wypoczynkowe. Ustroń położony jest u wylotu doliny Wisły przy północnych stokach Beskidu Śląskiego. Nazwa miejscowości pochodzi od miejsce zacisznego, ustronnego. W Ustroniu działają trzy większe ośrodki narciarskie, a każdy z nich dysponuje przynajmniej jednym wyciągiem krzesełkowym.

 

Dzięki naszej wypożyczalni samochodów, będą mogli Państwo dotrzeć do każdego z nich wygodnie i bezpiecznie. Wypożycz samochód w Ustroniu i daj sobie możliwość zwiedzania tego miejsca z pokładu naszego samochodu. W Ustroniu funkcjonują także rozbudowane trasy rowerowe, wypożyczając auto w naszej wypożyczalni mogą Państwo przewozić rowery.

 

W tym urokliwym mieście funkcjonuje także Leśny Park Niespodzianek, utworzony w środowisku naturalnym. Park łączy w sobie funkcje edukacyjną i rekreacyjną, oraz organizowane są tam również pokazy sokolnicze. Sprawdź bogatą bazę noclegową w Ustroniu  i zarezerwuj nocleg już teraz, ponieważ warto tu przyjechać i cieszyć się pięknym krajobrazem i czystym powietrzem. Wypożyczalnia samochodów Ustroń umożliwi Ci zwiedzenie okolicznych atrakcji.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu