• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Knurów

Województwo śląskie jest niedocenione przez Polaków. Niejeden mieszkaniec naszego kraju korzysta z usług, jakie umożliwia wypożyczalnia samochodów, by zwiedzić ciekawe zakątki Polski, a pomija tak piękne miasto, jak Knurów, którego położenie jest bardzo korzystne. Znajduje się 9 km od Gliwic oraz 20 km od Chorzowa sprawia, że wynajem samochodów jest łatwo dostępny dla zwiedzających. Katowice również są położone w dość bliskim sąsiedztwie, gdzie znajduje się niejedna wypożyczalnia aut, posiadające w swej ofercie luksusowe samochody.

 

Wynajem samochodów w Knurowie - co warto wiedzieć?

Co ciekawe Knurów jest drugim co do wielkości miastem, które nie posiada siedziby powiatu. Jest też drugim pod względem najmniejszej liczby mieszkańców miastem, którym włada prezydent, a nie burmistrz. Małe miasto lecz może pochwalić się wieloma zabytkami, znajdującymi się na liście rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Warto zobaczyć przydrożną kaplicę św. Barbary z 1889 roku, czy też ratusz w centrum miasta z lat 1925/1929, oraz zespół budynków szpitala miejskiego z 1912 roku. Można też na szybko zapoznać się z kapliczką św. Jana Nepomucena z 1919 roku. Wszystkie te zabytki łatwo możecie obejrzeć, podróżując samochodem z naszej wypożyczalni samochodów.

 

Gdzie można wybrać się w Knurowie samochodem wynajętym z wypożyczalni?

W okresie wakacyjnym możemy wybrać się na Kąpielisko Leśne Zacisze, czyli kompleks basenów na otwartym powietrzu. Wspaniałe miejsce, by poleżeć, poopalać się, jak również zwyczajnie odpocząć od zgiełku miasta. Łatwo można tu dojechać wynajętym autem. Kąpielisko jest po gruntownej modernizacji, przez co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z funkcjonalnego oraz nowoczesnego kąpieliska, które posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla odwiedzających w piękny słoneczny dzień.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu