• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Mikołów

Mikołów – miasto, które swoją nazwę zawdzięcza Mikołajowi, tylko nie jest pewne, czy pochodzi od św. Mikołaja – patrona najstarszego kościółka, czy od bogatego mieszkańca miasta, obdarzonego właśnie tym imieniem. Mikołów to nieliczne miasto leżące na Górnym Śląsku, które zachowało oryginalną starówkę wraz z rynkiem po gruntowanej odnowie, jaka miała miejsce w 2002 roku. Najbardziej charakterystyczna dla tej części miasta jest fontanna, a głównie jej kształt. Wartym uwagi jest Śląski Ogród Botaniczny, największy w Polsce ogród botaniczny istniejący od 2003 roku.

 

Co warto zobaczyć, zwiedzając Mikołów samochodem z wypożyczalni?

Idealny na spacer z rodziną w słoneczny dzień, a zwłaszcza z dziećmi, gdzie odpoczniemy od szumu miasta i pooddychamy świeżym powietrzem. Ciekawą opcją jest możliwość wejścia tutaj z psem. Nie jest to bardzo znana lokalizacja dla turystów, ale nawet takie mniej popularne miejscowości przyciągają Polaków, bo najcenniejsze dla tego miasta są obiekty sakralne, wybudowane w stylu gotyckim z pięknymi barokowymi ołtarzami, dlatego nawet tutaj jest dostępny wynajem samochodów, aby ułatwić zwiedzającym podróż.

 

Wynajem samochodu w Mikołowie

Działalność firm wynajmujących oparty jest o maksymalizację zadowolenia odbiorców oraz dostarczanie wysokiej jakości obsługi, dlatego niejedna wypożyczalnia aut posiada rozwiniętą sieć oddziałów a ta - nie ominęła Mikołowa. Największym plusem jest to, że nie trzeba długo szukać punktu obsługi, gdzie można odebrać i zostawić pojazd. Dodatkowo każda wypożyczalnia samochodów dba o swoją flotę, aby klient otrzymał w pełni sprawne i zadbane auto.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu