• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Warszawa jest cudowną stolicą Polski oraz stolicą Mazowsza, położona jest centralnie w naszym kraju, na przecięciu szlaków komunikacyjnych zachód-wschód i północ-południe Europy. Warszawa stanowi ośrodek polityczny, kulturalny i gospodarczy kraju nad Wisłą, a najbardziej charakterystyczne dla miasta są przepiękna architektura i urocze zakamarki, w których można miło spędzić czas. Warto zobaczyć Warszawę, gdyż jest miastem wspaniałym ze względu na budowle – stare historią, a nowoczesne wyglądem, a zabytkowe obiekty architektoniczne, pałace i kościoły zburzone w trakcie II wojny światowej zostały bardzo wiernie zrekonstruowane. Niezwykłe zabytkowe budowle zostały wpisane na listę Unesco, a cała Starówka znajduję się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Stolica Polski pomimo rozbudowanej architektury, która wciąż się powiększą, jest jednak miastem zielonym, atrakcyjnym przyrodniczo, pełnym parków, ogrodów lub ścieżek rowerowych. Warto zatem skorzystać z pięknej wiosennej i letniej pogody i wyruszyć na podróż rowerową po najurokliwszych zakątkach Warszawy. Dla mniej aktywnych turystów ważną informacją jest, że chyba każda ceniona wypożyczalnia aut posiada w stolicy rozbudowaną sieć oddziałów, dzięki czemu można wynająć pojazd w dogodnym dla nas miejscu. A na zapoznanie się z najważniejszymi atutami miasta i najciekawszymi zacisza Warszawy trzeba poświęcić co najmniej kilka dni... Dlatego najlepszą opcja jest wynajem samochodów długoterminowy.

 

Trudno jest wymienić wszystkie atrakcje stolicy, ale na pewno do najważniejszych należy Plac Zamkowy – jeden z centralnych placów, z Zamkiem Królewskim i niezwykłą Kolumną Zygmunta, to właśnie tam czekają na odwiedzających śliczne dorożki, które wożą najbardziej zainteresowanych. Drugim ważnym punktem jest Rynek z legendarna syrenką, która stanowi symbol Warszawy, oraz przepiękne kamienice, posiadające bogato zdobione fasady, utrzymane są w ciepłej kolorystyce złota, brązu i brudnej czerwieni. Jest to miejsce, w którym ludzi nie brakuje, słychać tu rozmowy, śmiech dzieci, dodatkiem są śliczne kwiaty i obrazy i wszystko to, czego można by oczekiwać od europejskiej stolicy. Pałac Kultury i Nauki, mieszczący się placu Defilad to drugi po syrence symbol miasta, relikt minionej epoki, wspomnienie komunizmu oraz najwyższy budynek w Polsce! Podczas podróży po Warszawie nie można zapomnieć o Krakowskim Przedmieściu, przy którym stoją ważne i cenne gmachy, kościoły, pałace oraz hotele, m.in. Pałac Prezydencki lub Hotel Bristol. Kolejną atrakcją, niezwykle piękną są Królewskie Łazienki zwane również Parkiem Łazienkowskim - ogromny kompleks pałacowo - parkowy ze słynnym Pałacem na Wyspie i innymi ciekawymi zabudowaniami oraz pomnikiem Chopina. Pałac stanowił dawniej rezydencję króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, dziś w letnie niedzielne popołudnia słychać koncerty na żywo. Dla wszystkich ciekawych świata i historii miasta najbardziej interesującym punktem Warszawy okażą się Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Centrum Kopernik jest niezwykłym obiektem, dosłownie przyciągającym jak magnes, szczególnie ludzi młodych, można tu przeprowadzać doświadczenia, co pozwala na uczenie się poprzez zabawę. Natomiast Muzeum jest potężnym i bardzo nowoczesnym Kompleksem historycznym, powstałym w 60-tą rocznicę wybuchu powstania w stolicy, w hołdzie walczącym i poległym. Warto wybrać się do placówki i poznać ten ważny moment w dziejach Warszawy.

 

W Warszawie działa port lotniczy pod nazwą Lotnisko Chopina, usytuowany w dzielnicy Włochy, 8 km od centrum miasta. Odbywa się tu ruch rozkładowy, czarterowy oraz cargo. Terminal obsługuje pasażerów, którzy latają prywatnymi lub korporacyjnymi samolotami. Na terenie lotniska kompleksowo rozwinęły się usługi wynajem samochodów. Oddziały Rent a Car znajdują się w ogólnodostępnej hali przylotów oraz na antresoli Terminala. Z portów lotniczych korzystają przeważnie osoby, którym zależy na czasie, dlatego ceniona przez klientów wypożyczalnia samochodów musi sprawnie zaspokajać potrzeby podróżujących. I my do takich wypożyczalni należymy!!! Rozpoczynając proces wynajmu od fachowego personelu, który natychmiast załatwi wszystkie formalności, a kończąc na wymarzonym aucie – komfortowym i sprawnym.

 

Blisko stolicy działa również Port Lotniczy Warszawa Modlin, który jest międzynarodowym lotniskiem usytuowanym w Nowym Dworze Mazowieckim, około 35 km od śródmieścia Warszawy. Obsługuje loty rejsowe tańszych linii lotniczych do miast europejskich oraz połączenia polskie i rejsy czarterowe. Obecnie obsługiwana jest jedna linia lotnicza – Ryanair, realizująca regularne połączenia do 49 europejskich miejscowości.

Jesteśmy dla Ciebie w 15 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu