• Obsługujemy porty lotnicze we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach
  • Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

ul. Graniczna 159
54-530 Wrocław

e-mail: wroclaw@fct24.pl

tel. +48 32 706 11 99
tel. +48 516 498 047

Tani wynajem aut we Wrocławiu

FCT24 – Oddział wypożyczalni samochodów we Wrocławiu zaskoczy cię ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z Wrocławia przygotowaliśmy wysokiej jakości flotę składającą się z ponad 60 samochodów we wszystkich segmentach. Zaczynając od ekonomicznych aut miejskich, a kończąc na samochodach dostawczych.

Dlaczego właśnie Wrocław?

Wrocław to nie tylko stolica Dolnego Śląska, ale przede wszystkim jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położony jest nad rzeką Odrą i słynie z ponad 100 różnorodnych architektonicznie mostów, które łączą ze sobą 12 wysp.

Niezwykle bogata i burzliwa historia tego pięknego miasta wpisana jest w jego mury, a dawna i współczesna architektura wkomponowana jest w obfitość zieleni. Warto wspomnieć, że jest Wrocław jest najbardziej zielonym miastem Polski, a na 1 mieszkańca przypada 25 m2 zieleni. Prężnie rozwijający się kulturalnie Wrocław to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego, zarówno dla mieszkańców i turystów, jak również dla przyjezdnych studentów.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Wrocław

Jeżeli lądujesz we Wrocławiu w sprawach służbowych lub chcesz spędzić czas wolny w tym urokliwym mieście, to najlepszym sposobem na dojazd z lotniska do centrum będzie wynajęcie jednego z samochodów z wypożyczalni FCT24. Pozwoli Ci to szybko i wygodnie poruszać się zarówno po terenie tego pięknego miasta, jak i po całym województwie.

Szukasz najlepszej wypożyczalni we Wrocławiu?

Jesteśmy do Twoich usług! Nasza atrakcyjna oferta obejmuje:

  • ponad 60 samochodów gotowych do wynajmu,
  • nowoczesną i bezpieczną flotę,
  • wynajem krótkoterminowy i długoterminowy,
  • najniższe ceny we Wrocławiu,

Wynajem samochodów we Wrocławiu w naszym oddziale jest dopasowany to Twoich potrzeb! Zajrzyj do naszego oddziału we Wrocławiu i sprawdź ofertę FCT wypożyczalnia samochodów Wrocław!