• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia busów Wrocław

Jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz większego pojazdu do przewozu swoich pracowników? A może szukasz dużego, wygodnego i bezpiecznego samochody na zaplanowaną wycieczkę z paczką znajomych lub rodziną?

Wypożyczalnia busów Wrocław pomoże zorganizować Twój wyjazd. Future Car Transport oferuje szeroki wachlarz modeli samochodów, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Nasi wyszkoleni doradcy pomogą wybrać samochód odpowiadający Twoim potrzebom oraz potrzebom Twoich pasażerów.

Już dziś skorzystaj z możliwości rezerwacji on-line, a oszczędzisz czas na sprawdzanie dostępności pojazdu. Nasza firma oferuje wynajem busów we Wrocławiu zarówno w horyzoncie krótkoterminowym, jak i długoterminowym.

Wszystkie nasze busy 9-osobowe są bezpiecznie i w idealnych stanie technicznym i wizualnym. Przywiązujemy również dużą wagę do bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego busy z naszej oferty objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz pakietem Assistance. Każdy nasz pojazd posiada klimatyzację oraz szereg innych udogodnień, zależnych od danego modelu. Dodatkowo nasze busy wyposażone są w oszczędne silnika diesla, które dzięki niskiemu spalaniu zmniejszą koszty wyjazdu.

Dla osób potrzebujących więcej miejsca oferujemy również Busy Van w wersji long (przedłużonej). Posiadają one dodatkową przestrzenią ładunkową i są idealnym rozwiązaniem na dalekie wyjazdy.

Nasza tania wypożyczalnia busów we Wrocławiu staje się coraz bardziej popularna i doceniana przez naszych klientów. Jest to znakomite rozwiązanie w przypadku wyjazdów z większą ilością osób np. na zwiedzanie obcego miasta, gdzie nie zawsze możemy liczyć na komunikację miejską. Wypożyczalnia busów Wrocław umożliwia szybką i skuteczną komunikację nie tylko na terenie Polski ale również całej Europy.

Skontaktuj się już dzisiaj z naszymi specjalistami w oddziale Wrocław i poznaj szczegóły oferty.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu