• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy porty lotnicze we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach
Logo

Zadzwoń do nas:

+48 32 706 11 99

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Pyrzowice

Lotnisko Pyrzowice czy też port lotniczy Katowice, międzynarodowe lotnisko, które jest znane przyjezdnym pod nazwą Katowice Airport. Powstało w miejscu dawnego, lotniska zapasowego założonego przez III Rzeszę w czasie II wojny światowej. Słynie z najdłuższej drogi startowej dostępnej w Polsce, która liczy 3200 m długości i 45 metrów szerokości. Obecnie zajmuje czwarte miejsce pod względem ilości obsługujących pasażerów oraz pod względem liczby transakcji lotniczych. Do dyspozycji gości oddanych do użytku są trzy terminale pasażerskie.

 

Wynajem aut na lotnisku w Pyrzowicach

Jest to dobre miejsce dla wszystkich firm oferujących wynajem samochodów, gdyż rocznie aż 5,5 miliona pasażerów korzysta z tego portu lotniczego. Autostrada A1 obecnie umożliwia szybkie dotarcie z portu lotniczego na południe województwa śląskiego oraz do Czech, a także do Gliwic, gdyż krzyżuje się z autostradą A4, łączącą wschód oraz zachód południowej części Polski.

 

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Katowice Pyrzowice

Wypożyczalnia aut, która chce pozyskać klienta, musi na tle innych wyróżniać się nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale także wykwalifikowanymi i pomocnymi pracownikami, którzy służą radą i szybką obsługą. Zaczynając od miłej pani, która załatwi błyskawicznie wszystkie formalności, a kończąc na luksusowym samochodzie – zadbanym i komfortowym. Z lotniska przeważnie korzystają osoby, którym zależy na czasie, dlatego wypożyczalnia samochodów musi realizować wynajem sprawnie i kompleksowo oraz posiadać swoje oddziały w rejonie ważnych węzłów komunikacyjnych — nie tylko lotnisk, ale również dworców.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

Oddziały

Kontakt

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu