• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Chorzów

Chorzów znany kiedyś jako Królewska Huta położony jest na Górnym Śląsku, w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Miasto podzielone jest na cztery dzielnice, lecz co ciekawe do żadnej z dzielnic nie przynależy największa atrakcja tego regionu, jakim jest Park Śląski, co podkreśla ponadregionalny charakter tego miejsca. Na jego terenie znajduje się najstarszy lunapark w Polsce, Legendia, otwarty w 1959 roku pod nazwą Śląskie Wesołe Miasteczko, gdzie możemy skorzystać z takich atrakcji jak Rollercoaster czy diabelski młyn. Do Parku Śląskiego komfrotowo można dojechać samochodem wynajętem w naszej wypożyczalni aut czynnej 24h na dobę!

 

Wynajem samochodu w Chorzowie - co warto zobaczyć

Powinniśmy odwiedzić także Śląski Ogród Zoologiczny, trzeci co do wielkości ogród zoologiczny w Polsce po Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym i Nowym Zoo w Poznaniu. W pobliżu Chorzowa znajduje się lotnisko w Pyrzowicach, gdzie wypożyczalnie składają oferty na wynajem samochodów. Niejedna wypożyczalnia aut do dyspozycji zwiedzających oddaje komfortowo wyposażone samochody sprawdzonych marek. Wypożyczalnia samochodów posiada w swojej flocie auta osobowe, ale także dostawcze i busy. A warto!

 

Pozostałe miejsca w Chorzowie, które warto odwiedzić autem z wypożyczlani

Chorzów posiada bowiem wśród swoich atrakcji przede wszystkim Stadion Śląski, który dawniej był stadionem reprezentacji Polski. Opłaca się również odwiedzić Planetarium Śląskie, które powstało już w 1955 roku. Jest to obecnie największe i najpopularniejsze obserwatorium astronomiczne w Polsce. Trzeba też wspomnieć o Górnośląskim Parku Etnograficznym, który prezentuje prawie 70 zabytków – drewniane obiekty architektury wiejskiej i małomiasteczkowej. Do dyspozycji mamy również repertuarowy Chorzowski teatr muzyczny założony w 1985 roku jako Państwowy Teatr Rozrywki.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu