• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia busów Gliwice

Prowadzisz firmę i potrzebujesz większego pojazdu do przewozu pracowników? A może szukasz wygodnego i bezpiecznego auta na wycieczkę z paczką znajomych lub rodziną?

Wypożyczalnia busów Gliwice pomoże zorganizować Ci wyjazd, zarówno ten większy jak mniejszy. FCT24 oferuje szeroką gamę modeli samochodów, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Nasi specjaliści pomogą wybrać konkretny pojazd odpowiadający Twoim potrzebom oraz potrzebom Twoich pasażerów.

Już dziś możesz skorzystać z możliwości rezerwacji on-line oszczędzasz czas na sprawdzanie dostępności. Nasza firma oferuje zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem busów w Gliwicach.

Wszystkie wypożyczane przez nas busy 9-osobowe są w idealnych stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Dużą wagę przywiązujemy również do bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego oferowane przez nas busy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz pakietem Assistance. Każdy nasz pojazd wyposażony jest między innymi w klimatyzację oraz szereg innych udogodnień, zależnych od danego modelu. Dodatkowo nasze busy wyposażone są w oszczędne silnika diesla, które charakteryzują się niskim spalaniem, co przekładać się będzie bezpośredni na koszty eksploatacyjne.

W naszej ofercie znajdują się również Busy Van w wersji long (przedłużonej). Posiadają dodatkową przestrzenią ładunkową i są idealnym rozwiązaniem na dalekie wyjazdy. Zobacz także: wypożyczalnia samochodów Kraków.

Nasza tania wypożyczalnia busów w Gliwicach cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co bardzo nas cieszy. Uważamy że jest to znakomite rozwiązanie w przypadku wyjazdów większą ilością osób na zwiedzanie obcego miasta, gdzie nie zawsze możemy liczyć na komunikację miejską. Wypożyczalnia busów Gliwice umożliwia szybką i skuteczną komunikację nie tylko na terenie Polski ale również całej Europy.

Więcej szczegółów udzielą Ci nasi specjaliści z oddziału Gliwice. Nie czekaj i zadzwoń już teraz!

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu