• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska

Praktycznie nowe i zadbane samochody oraz ułatwiony sposób rezerwacji internetowej to tylko jedne z wielu zalet, jakimi chwali się nie jedna wypożyczalnia samochodów na Górnym Śląsku. Dzisiaj nie ma już rzeczy niemożliwych i mało dostępnych dlatego wynajem samochodów to bardzo prosty proces. Wszystko zajmuje dosłownie kilka chwil, a opcji dostosowanych do naszych potrzeb jest całkiem sporo. Prawie każda wypożyczalnia aut gwarantuje wynajem w 15 minut i rzeczywiście tak jest! Także bierzmy samochody i odwiedzajmy takie piękne miasta jak np. Ruda Śląska.

 

Wynajem samochodów na terenie Rudy Śląskiej - co warto zobaczyć?

Jest to miasto od początku swojej historii związane z pozyskiwaniem rud metali, a to doprowadziło do odnalezienia złóż jeszcze bardziej cennego produktu, jakim jest węgiel kamienny. Według legendy, pokłady węgla można było oglądać na powierzchni ziemi. I tak zaczęło się górnictwo w tym mieście, które przyciągało inwestorów, powstawały osiedla robotnicze, tworząc dzielnice. Do dziś funkcjonują kopalnie założone przez Niemców, np. bardzo dobrze znana Kopalnia Halemba, która po słynnym wybuchu metanu w 2006 roku przekształciła się w dwustronną kopalnię pod nazwą Oddział KWK Halemba-Wirek.

 

Sprawdź także inne atrakcyjne oferty: wypożyczalnia aut Kraków.

 

Szybkie podróże autem z wypożyczalni samochodów

Dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze drogowej łatwo się dostać stąd samochodem z wynajmu do wszystkich miast Górnego Śląska oraz dzięki drodze wojewódzkiej numer 925 do ROW-u. Autostrada A4 przebiegająca przez południowe dzielnice miasta zapewnia dostęp do południowych województw Polski, a także Niemiec. Droga wojewódzka numer 902 to możliwość szybkiego przemieszczania się pomiędzy miastami Górnego Śląska.

Jesteśmy dla Ciebie w 21 miastach w województwie Śląskim

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu