• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia busów Katowice

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz od czasu do czasu wypożyczyć dla swoich pracowników wygodnego samochodu to oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Wypożyczalnia busów Katowice bez trudu pomoże Ci także zorganizować pojazd na wakacyjny wypad dla większej grupy znajomych, czy nawet rodziny. Oferujemy szeroką i różnorodną flotę samochodów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Gdy podasz nam wszystkie istotne informacje dotyczące podróży, wtedy pomożemy Ci dobrać odpowiedni pojazd dla Twoich potrzeb oraz konkretnej liczby podróżujących razem z Tobą, aby każdy pasażer czuł się komfortowo. Możesz w każdej chwili skorzystać z rezerwacji on-line, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i sprawdzisz dostępność konkretnych aut. Wypożyczalnia busów FCT24 w Katowicach oferuje swoim klientom wynajem krótkoterminowy, a także długoterminowy.

 

Wypożyczalnia wygodnych mikrobusów

Wypożyczane przez nas busy 9-osobowe są w bardzo dobrym stanie. Nie tylko wizualnie, ale również jeżeli chodzi o aspekty techniczne. Nasi specjaliści przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa swoich stałych oraz przyszłych klientów, dlatego każdy samochód objęty jest u nas pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW, a także pakietem Assistance. Wyposażone są również w klimatyzację oraz inne udogodnienia zależne od konkretnego modelu pojazdu. Nasze busy są wyposażone w oszczędny silnik diesla, dzięki czemu cieszą się niskim spalaniem, a to z kolei przekłada się na zdecydowanie niższe koszty eksploatacyjne.

 

Oferta busów naszej wypożyczalni w Katowicach

FCT24 w Katowicach posiada w swojej ofercie także Busy Van w wersji long (przedłużonej). Charakteryzują się one dodatkową przestrzenią ładunkową. Jest to idealne rozwiązanie na dłuższe wycieczki z większą ilością bagażów. Bardzo cieszy nas fakt, że nasza wypożyczalnia busów w Katowicach cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów. Wypożyczenie busa stanowi bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla większej grupy podróżujących, którzy wspólnie pragną zwiedzić odległe miejsce. Spalanie paliwa kilku aut zamiast jednego, w którym może się zmieścić większa ilość osób oraz ich bagaży stanowi kolejny argument do wyboru busa z naszej wypożyczalni. Nasza wypożyczalnia busów w Katowicach umożliwia nie tylko łatwą i skuteczną komunikację na całej terenie Polski ale również wielu europejskich miast. Masz jakieś dodatkowe pytania? Skontaktuj się koniecznie z naszymi specjalistami z oddziału Katowice. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wątpliwości. Czekamy na Twój telefon!

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu