• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Kraków

Przeglądając szeroką ofertę wypożyczalni samochodów w Krakowie, oraz wgłębiając się w szczegóły umowy, często spotkać się możemy z góry określonym limitem kilometrów. Wybierając taką ofertę musimy być bardzo ostrożni aby przez przypadek nie przekroczyć określonego w umowie limitu, ponieważ w przeciwnym wypadku musimy dopłacić za każdy przejechany kilometr. Wypożyczalnia samochodów FCT24 w Krakowie od momentu założenia stawia przede wszystkim na wygodę swoich klientów. Staramy zawsze wychodzić krok na przód, dlatego zdecydowaliśmy się znieść wszelkie limity dobowe dotyczące ilości przejechanych kilometrów.

 

Czym właściwie jest limit kilometrów?

Większość wypożyczalni samochodów we Wrocławiu oferuje wynajem pojazdów z określonym limitem kilometrów, który możemy wykorzystać jednego dnia. Z reguły jest to około 250-350 kilometrów na dzień. Ilość ta może się różnić w zależności od danej klasy samochodu oraz długości wynajmu. Wygodniejszą opcją dla klienta jest natomiast wynajem samochodu bez limitu kilometrów. Dzięki temu klient nie musi na bierząco obliczać ile jeszcze kilometrów zostało do przekroczenia limitu i niepokojący spoglądać na licznik pojazdu. Jednak największym atutem dla klienta jest pewność, że nie naraża się na dodatkowe koszty związane z planowanym wypożyczeniem.

 

Czy zapłacę więcej za auto bez limitu kilometrów?

Nie zostanie doliczona żadna kwota za wynajem samochodu bez limitu kilometrów. Future Car Transport jako lider w branży wynajmów w Polsce południowej, jako jeden z pierwszych zniósł wszelkie limity kilometrów bez podwyższania cen. Przecieramy nowe szlaki dla konkurencyjnych firm, które nadal doliczają dodatkową kwotę za usunięcie limitu dziennego.

 

Powiązana oferta: wynajem samochodów Kraków

 

Podsumowanie - wypożyczalnia bez limitu w Krakowie

Najkorzystniejszą opcją dla klienta planującego skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów w Krakowie jest wypożyczenie auta bez limitu kilometrów. Wybierając tą opcje klient nie naraża się na nieprzewidziane koszty ale również pozwala mu cieszyć się spokojem podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Więc jeżeli w najbliższym czasie planujesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów to zachęcamy do sprawdzenia oferty firmy FCT24 wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów Kraków. Zapraszamy do naszego oddziału FCT24 Kraków i skorzystaj z wyjątkowej oferty wynajmu.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu