• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem krótkoterminowy samochodów Kraków

Najpopularniejszą wyborem naszych klientów jest wynajem krótkoterminowy samochodów. Ogólna definicja określa, że jest to okres wynajmu, które nie przekracza 30 dni. Nasza ofertę stworzyliśmy w taki sposób aby była dostosowana zarówno pod osoby fizyczne jak również pod firmy. Na wysokość ostatecznej ceny wynajmu, wpływa przede wszystkim marka samochodu oraz długość wynajmu. Cena może wzrosnąć jeżeli zdecydujemy się na dodatkowe wyposażenie takie jak GPS czy też fotelik dla dziecka. Nasza firma posiada bogatą ofertę samochodów na wynajem, która zadowoli nawet najbardziej wymagających najemców. Cenimy również czas naszych klientów, dlatego zrezygnowaliśmy ze wszystkich zbędnych formalności, co pozwoliło skrócić czasu procedury wynajmu do minimum.

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Krakowie skierowany jest przede wszystkim do osób:

 • Potrzebujących auta zastępczego, ponieważ ich własny samochód uległ awarii lub wypadkowi.
 • Zastanawiających się nad wynajmem średnioterminowym lub długoterminowym i chcą sprawdzić różne modele pojazdów przed podjęciem decyzji.
 • Podróżujących z rodziną lub znajomymi.
 • Podróżujących za granicę i potrzebujących wygodnego oraz bezpiecznego pojazdu.
 • Potrzebujących samochód okazjonalnie, np. na weekend czy też do ślubu.

 

Sprawdź cennik naszego wynajmu krótkoterminowego w Krakowie!

Future Car Transport wypożyczalnia samochodów w Krakowie posiad bardzo bogatą ofertę w zakresie wynajmu krótkoterminowego. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa naszych pojazdów, co stawia nas jako lidera wynajmu krótkoterminowego w Polsce południowej. Wszystkie nasze pojazdy są nowe, komfortowe, dobrze wyposażone i co najważniejsze w perfekcyjnym stanie technicznym. Aby zagwarantować klientowi najwyższy komfort z jazdy, nasi specjaliści przed wydaniem pojazdu, dokładnie sprawdzają każdy samochód zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Wszystkie pojazdy posiadają również ważne ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia lub kradzieży. Zadzwoń teraz do naszego oddziału FCT24 Kraków i wynajmij idealny samochód dla Ciebie!

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu