• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Wynajem samochodów dla firm Kraków

Wypożyczalnia samochodów FCT24 od początku swojej działalności przywiązuje ogromną wagę do współpracy z firmami i podmiotami instytucjonalnymi. Jesteśmy liderem w branży wynajmów samochodów w Polsce południowej, dlatego możemy zaoferować naszym klientom między innymi:

 • bezpieczne i dobrze wyposażone pojazdy,
 • najniższe ceny,
 • profesjonalizm i punktualność, - indywidualnie skonfigurowaną ofertę dla każdego partnera,
 • elastyczne podejście do każdego klienta,

Nasza flota zawiera pojazdy wielu różnych klas i marek, co daje nam pewność, że jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która w pełni zaspokoi różnorodne potrzeby firm działających na rynku Polskim. Wszystkie pojazdy w naszej wypożyczalni są cyklicznie odnawiane, dlatego oferujemy wyłącznie samochody w idealnym stanie technicznym.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów 3 warianty oferty, w zależności od długości wynajmu:

Krótkoterminowy wynajem samochodu (czas najmu do 1 miesiąca )

Ta oferta skierowana jest głównie dla firm, które nie potrzebują codziennie korzystać z firmowej floty i chcą korzystać z pojazdów tylko w danych sytuacjach. Na przykład gdy zajdzie potrzeba transportu pracowników firmy na szkolenie lub wysłanie ich na delegacje do innego miasta. Jest to również idealne rozwiązanie, jeżeli samochód z firmowej floty zostanie uszkodzony. Ustalone początkowo warunki najmu mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne, w przypadku długotrwałej współpracy

Średnioterminowy wynajem samochodu ( czas najmu do 12 miesięcy )

Wynajmy średnioterminowe często wykorzystywane jest przez klientów, którzy potrzebują samochodu do swojej firmy na pewien określony czas - np. dla pracownika na okres trwania projektu lub kontraktu. Jest to również świetna opcja dla firm, które aktualnie nie mają możliwości finansowania własnych pojazdów, bądź też potrzebują samochodów zastępczych na czas wymiany floty.

Długoterminowy wynajem samochodu ( czas najmu powyżej 12 miesięcy )

Wynajem długoterminowy to przede wszystkim optymalizacja kosztów działalności oraz brak niespodziewanych wydatków transportowych. Dzięki szerokiemu pakietowi usług zawartym w wynajmie długoterminowym przedsiębiorca nie musi martwić się stanem technicznym pojazdów, zmianą opon czy też kwotą wykupu. Wszystkie te czynności świadczy wypożyczalnia w ramach najmu, dzięki czemu firma może skupić się na swojej docelowej działalności. Niepodważalną korzyścią dla firm jest fakt, że wynajem długoterminowy samochodu nie obniża zdolności kredytowej firmy oraz gwarantuje regularną wymianą aut na nowe, bez konieczności ich wykupu.

Odwiedź naszych specjalistów w oddziale Kraków i pozwól nam dobrać najlepszą ofertę dla Ciebie.

Jesteśmy dla Ciebie w 17 dużych miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu