• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Mikołajki

Wynajem samochodów - Mikołajki to usługa realizowana od lat na lokalnym rynku motoryzacyjnym. Dzięki nam wielu kierowców mogło wykonać swoje zadania zawodowe
w sytuacji chwilowego braku dostępu do własnego pojazdu. Wypożyczali od nas zarówno auta małe, jak i duże. Mało palące, jak i te bardziej eksploatujące budżet - za to o wciskającym w fotel przy wciśnięciu pedału gazu. Dostosowywaliśmy się do wszelkich oczekiwań, by każdy nasz klient wiedział, że jesteśmy firmą konkretną, rzetelną i przede wszystkim profesjonalną. Nasze mercedesy, lexusy czy alfa romeo prezentowały się na drogach tak dobrze,  że aż  wzbudzały  zachwyt przechodniów.

 

Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Mikołajkach jest znana na całą Polskę. Słyniemy z niskich cen w porównaniu do innych ofert, nowoczesnych aut i europejskich standardów w podejściu do klienta. Nasza dbałość o stan techniczny każdego samochodu jest dobrze znana w środowisku motoryzacyjnym, co budzi zaufanie naszych odbiorców. Wypożyczalnia aut - Mikołajki  to firma godna uwagi. 

Jesteśmy dla Ciebie w 8 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu