• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński to urokliwe miasteczko położone w zachodniopomorskim województwie.  Bliskie otoczenie Bałtyku sprawia, że tym bardziej należy uczynić wszystko, co w naszej mocy, by auta zanieczyszczały powietrze w jak najmniejszym zakresie. Dlatego wynajem aut – Stargard Szczeciński słynie z takich pojazdów, które mają doskonałe układy wydechowe,
a silniki pracują nad wyraz sprawnie i cicho.  Dobre audi, mazdy, ople, fordy czy lexusy to tylko niektóre marki jakimi dysponujmy.

 

Stale poszerzamy ilość naszego taboru wozów, by mieli Państwo w czym wybierać, nie musząc ograniczać wyobraźni i swoich motoryzacyjnych potrzeb.  Wypożyczalnia samochodów w Stargardzie Szczecińskim to propozycja dla wszystkich fanów współczesnej motoryzacji nastawionej coraz bardziej proekologicznie. Nasi mechanicy każdego dnia doglądają samochody, by nie pojawiła się jakakolwiek szczelina czy mikrouszkodzenie mogące wpływać na większą ilość emitowanych spalin do atmosfery. Zachęcamy do skorzystania z usługi: wynajem samochodów - Stargard Szczeciński! Motoryzacyjna satysfakcja gwarantowana.

Jesteśmy dla Ciebie w 9 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2018 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu