• Wypożyczalnia samochodów: Gliwice, Katowice, Wrocław...
 • Obsługujemy wszystkie porty lotnicze w Polsce
Logo

Sprawdź ofertę Future Car Transport

dostępne 60 aut

Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Tarnów jest pięknym, zabytkowym miastem położonym w Małopolsce nad rzeką Białą i Dunajcem. Miasto znane jest z ciepłej atmosfery, dlatego warto je odwiedzić, aby spędzić przyjemne chwile na świeżym powietrzu. Aby zwiedzanie Tarnowa było przyjemne, najlepszą opcja jest skorzystanie z oferty na wynajem samochodów. Dziś wypożyczanie fajnego auta trwa dosłownie 15 minut, a niezbędne formalności są skracane do minimum.

 

Wynajem samochodu w Tarnowie - niezbędne informacje

Niejedna wypożyczalnia aut osobowych walczy na rynku o klienta stale inwestując w poszerzanie i udoskonalanie swojej floty, aby pojazdy sprawdzały się do miejskich podróży z rodziną lub do załatwiania spraw biznesowych. Jeżeli dodatkowo dana wypożyczalnia samochodów ma opinię super firmy z wysokim poziomem obsługi i proponuje przy tym niskie ceny, to bez cienia wątpliwości można pozwolić sobie na wypad fajnym samochodem na miasto.

 

Powiązana oferta: wypożyczalnia aut Kraków.

 

Zwiedzanie Tarnowa samochodem z wypożyczalni aut

Tarnów nazywany jest „Perłą Renesansu” dzięki przepięknym i zadbanym budowlą z tej epoki, a głównym atutem miasta jest starówka! Urokliwy Rynek i sąsiednie uliczki skrywające malownicze kamienice z pięknymi fasadami. Na Rynku znajduje się zabytkowy Ratusz sięgający XV wieku, początkowo drewniany jak cała zabudowa Tarnowa. Decyzja o murowanym Ratuszu zapadła w około 1526 roku i stanowiła jego odbudowę po pożarze. Na szczycie wzgórza, z którego roztacza jest cała panorama miasta stoją ruiny zamku Tarnowskich z XIV wieku. Są to niewielkie pozostałości po wzniosłej budowli, jednak bardzo rozległe i są dowodem ogromu dawnego zamku. Tutaj tez powstał gród słowiański otoczony wysokimi wałami.

 

Które miejsca warto jeszcze odwiedzić, mając do dyspozycji auto z wypożyczalni?

Wspomniany wcześniej rejon Tarnowa jest idealnym miejscem rekreacyjnym dla turystów i mieszkańców. Tarnów był przez wiele lat prywatnym miastem, własnością rodów Tarnowskich, Ostrogskich, Zasławskich i Sanguszków. Odwiedzając tę miejscowość szkoda by było pominąć miejskie mury – obronna baszta zwana basteją lub półbastionem, z racji na swój charakterystyczny wygląd o połowie przekroju walca zbudowana była na kamiennych ławach fundamentowych, a dzisiejsze pozostałości sięgają 400m.

Jesteśmy dla Ciebie w 9 miastach

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
+48 32 706 11 99

FCT24

Oferta

WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKA

Kontakt

Wypożyczalnia aut miasta

Logo

© 2024 FCT24 | Wdrożenie RentCarSoft | All rights reserved

Zarezerwuj samochód

Miejsce podstawienia
Miejsce zwrotu
Data podstawienia
Data zwrotu

Miejsce podstawienia

  Miejsce zwrotu

   Godzina podstawienia

    Godzina zwrotu

     Data podstawienia

     Data zwrotu